Liene:

Man patīk dziedāt, dejot, gatavot ēst un šūt smukas kleitas.
Patīk apmeklēt teātra izrādes un nelielus koncertiņus - dievinu sēdēt pirmajā rindā, lai redzētu katru mākslinieka sejas grimasi vai pat veidotu acu kontaktu. Patīk atvērti, pozitīvi un jautri cilvēki. Nepatīk lieli zirnekļi - vēe...

Mīļākie dārzeņi - gurķi un burkāni. Mīļākie augļi - saldskābi, sulīgi āboli, mango un banāni. Iemīļotas odziņas - avenes, zemenes, mellenes, ķirbīši...

Ar ko BrīnumPupa atšķiras?

Mūsdienīga un gaumīga vide. Radošas un ar humoru apveltītas skolotājas. Vide, kurā attīstīt bērna individualitāti un autentisku personību, tajā pašā laikā veicinot empātijas attīstību bērnā.
Lelde:

Šobrīd aktīvi studēju pirmsskolas pedagoģiju.  
Man patīk:
- pavadīt laiku pie dabas, doties pārgājienos pa dabas takām. Vasarā nakšņot teltī pie ezera, peldēties un arī reizēm pamakšķerēt zivis, 
- braukt ar velo un klausīties mūziku, 
- pavadīt brīvdienas ar draugiem un ģimeni, spēlējot galda spēles, 
- laukos pļaut zāli, 
- šad tad aiziet uz kādu koncertu, izstādi vai teātra izrādi, 
- gatavot ēdienu un skatīties kulinārijas raidījumus, 
- reizēm patīk nedarīt neko.  
Kā arī:
- kārtība,
- darīt lietas nesteidzīgi,
- būt laikā un nestrīdēties.

Man garšo - biezzupas, siltais sušī, ēdieni āzijas gaumē ar vistas fileju, karbonāde, čipši un vēl daudz kas cits... Negaršo aknas, zivis konservos, olīvas, selerija.  
Cenšos gan pret saviem tuvajiem, gan svešiem cilvēkiem būt jauka un atsaucīga. Jā, un vēl - ļoti patīk kaķi, bet vēl vairāk patīk dejot.

Edgars:

Es mīlu kustību, un visu kas ar to ir saistīts.

Mana vīzija ir caur kustību palīdzēt cilvēkiem sasniegt viņu mērķus. Neatkarīgi no tā, vai tā ir deja, funkcionālais treniņš vai fizioterapija – kustība ir dzīvība, un tā jebkuram var palīdzēt sasniegt lielas lietas. BrīnumPupā es lieku lietā savas prasmes, lai bērniem iemācītu caur kustību sasniegt viņu mērķus.

Brīvajā laikā man patīk būt dabā, jo īpaši bieži mani var pamanīt pastaigās gar mežā un gar jūru. Garšo augļi, biezpiens un putukrējums.
Adrija:

Brīnišķīgi ir piedzīvot bērnus – ik katra satikšanās ir ticība, ka es ar savu komandu palīdzu augt personībai.

Mani iedvesmo kustība, vizuālā māksla , filozofija par laimi katrā pašā un, protams, cilvēki man apkārt!
Esmu kaislīga ceļotāja -  fiziskās un emocionālās pasaules atklājēja. Man patīk atšķirīgi viedokļi un rūpīga laika plānošana.
Nekad neatteikšos no ceptiem suši, laba kino un grāmatas. 
Ne-patīk viss, kas sākas ar "ne" :)

Izglītību uzņēmējdarbībā un maģistra grādu sabiedriskajās attiecībās esmu papildinājusi ar Montesori pedagoģijas kursu 3-6 gadus veciem bērniem. Aktīvi turpinu izglītošanos dažādos pedagoģijas un personības virzienos.

Anita:

Mans dzīves moto: nekad neatsakies no saviem sapņiem!

Pēc dabas esmu jautra, smaidīga, atbildīga, izpalīdzīga un radoša. Varētu teikt, romantiska sapņotāja.

Man patīk apmeklēt kultūras pasākumus, lasīt grāmatas, ceļot, doties pastaigās gar jūru, sēņot un gatavot ēst. Mani ļoti interesē interjera un apģērba dizains. Tomēr visvairāk es mīlu pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem mazbērniņiem.

Man nepatīk: agri celties, skaudīgi un liekulīgi cilvēki un būt atkarīgai no kāda cita. Negaršo piena zupa!

Es strādāju BrīnumPupā, jo man patīk bērni. Viņi ir patiesi, mīļi un zinātkāri.Ligita:

Man ļoti patīk būt daļai no BrīnumPupas ģimenes. 
Ar kolēģēm esam godīgas, draudzīgas, taču tai pat laikā ļoti prasīgas viena pret otru. Man ļoti patīk, ka mūsu dārziņā nav daudz tradicionālo rotaļlietu, kā mīksto mantiņu, bet tā vietā mēs spēlējam attīstošas spēles un radošas rotaļas. 

Brīvo laiku man patīk pavadīt dabā un ceļojot uz tuvākām vai tālākām zemēm. Patīk izbraukt ar riteni ārpus Rigas. Kad palieku Rīgā, tad ar draudzenēm labprāt apmeklēju kafejnīcas, restorānus un dažādus kultūras pasākumus. 

Man ļoti patīk mans darbs, un esmu lepna, ka stādāju BrīnumPupas dārziņā. 

Karīna:

Mani visvairāk raksturo smaids, ar pozitīvismu es eju roku rokā. Ja redzu sev apkārt smaidīgus un laimīgus cilvēkus, laimīga jūtos arī pati, bet vislielāko prieku rada bērni un viņu skaļie, siltie smiekli.

Man ļoti patīk daba – putnu dziesmas, upes čalas, lietus pakšķi. Arī lēni rīti un patiesums cilvēkos. Es uzņemu enerģiju no tikšanās ar cilvēkiem. Kad redzu, kā citi piepilda savus sapņus, tas motivē arī mani.

Esmu sapņotāja. Ticu, ka labākais ir tikai priekšā – tīra pasaule, laimīgi cilvēki un, kā modeles skaistumkonkursos saka – miers virs zemes. Patīk būt mierā un harmonijā ar sevi un apkārtējiem.

Man patīk jokot un aktīvi pavadīt savu brīvo laiku – spēlēt volejbolu, skriet, tikties ar draugiem un runāties, doties pastaigās un peldēt. Man patīk labs kino un kultūras pasākumu apmeklēšana. Jo īpaši tuvas ir latviešu tautas dejas. Es mīlu sveces, un man patīk sveču gaisma.

Mīļākās krāsas – haki zaļš un sarkans.
Man garšo sulīgi augļi un saldskābi ēdieni.
Es mīlu sveces, tās sasilda istabu, un uguns uzlādē manu dvēseli.
Mans moto -  Smaidi pasaulei, un pasaule smaidīs Tev pretī.
Īsāk sakot - es ticu pozitīvisma spēkam!